کاغذ دیواری اداری دارای چه ویژگی هایی است؟

بدون ديدگاه

کاغذ دیواری اداری دارای چه ویژگی هایی است؟

اگر برای محل کار خود یک فضای تاریک و بی سامانی را در نظر گرفته اید به پیشرفت زیاد خود امیدوار نباشید.

برای موفقیت در کسب و کار به فضای محل کار توجه ویژه ای کنید.
دکوراسیون اداری شیک علاوه بر کارمندان برای ارباب رجوع نیز باید جذاب و گیرا باشد و آنها نیز در آن فضا باید احساس راحتی کنند.دکوراسیون ایده آل و به روز بر روحیه کاری کارمندان نقش بسزایی داشته و راندمان کاری را بالا برده و باعث شادابی کارمندان می شود.

کاغذ دیواری ها از المان های دکوراسیون هستند که اگر درست انتخاب شوند فضا را دگرگون می کنند و تاثیر بسیار زیادی بر روی تمرکز و بالا بردن راندمان کاری دارد. ما در این مقاله قصد داریم به نکات ضروری در انتخاب کاغذ دیواری اداری را بازگو کنیم.

کاغذ دیواری های مدرن و ساده نیز که در مجموعه ی کاغذ دیواری اصفهان دکور وجود دارد انتخاب های خوبی برای محیط اداری شما در برابرتان قرار می دهد.

گروه اصفهان دکور با فراهم آوردن برندهای مطرح  امکان ایجاد دکوراسیونی خاص را جهت فضای اداری شما دسته بندی کرده است.

رنگ کاغذ دیواری اداری

چون دفاتر کاری ، مکانی برای تمرکز و انجام امور کاری است و از طرفی افراد مدت زمان زیادی را در آن مکان می گذرانند، باید دکوراسیون داخلی به گونه ای باشد که آرامش مورد نیاز را فراهم کند.از رنگ هایی برای کاغذ دیواری اداری استفاده کنید که آرام، روشن، پرنور و عاری از هر رنگ و طرح های پیچیده باشد به طوری که باعث حواس پرتی نشود. برای رسیدن به این اهداف، ما به شما کاغذ دیواری اداری رنگ روشن و یا  رنگ های خنثی را به شما پیشنهاد می دهیم.
پس رنگ های طوسی روشن، سفید، بژ، آبی بسیار روشن، لیمویی، سبز کم رنگ و استخوانی بسیار مناسب برای دفاتر کار و محیط اداری می باشند. برای جلوگیری از یکنواختی در فضا پیشنهاد می شود کاغذ دیواری های رنگ روشن را با کاغذ دیواری های تیره ست کنید. به این صورت که یک دیوار با کاغذ دیواری تیره پوشش داده می شود(بیشتر از یک دیوار خیلی مناسب نیست چون فضا گرفته می شود) و برای سایر دیوارها، کاغذ دیواری روشن هماهنگ با رنگ تیره را نصب کنید. به نظر شما کدام دیوار برای نصب کاغذ دیواری با رنگ تیره و یا طرح دار مناسب است ؟ کارشناسان ما دیوار پشت میز کار که از بیرون اتاق کار دید بیشتری دارد و در مقابل چشم فردی که در داخل دفتر مشغول کار است، نمی باشد، را برای نصب کاغذ دیواری تیره تر پیشنهاد می دهند.

برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری اداری تم کلی رنگ دکوراسیون دفتر کار را در نظر بگیرید و کاغذ دیواری با تم نزدیک به رنگ دکوراسیون اداری و یا رنگ مکمل آن را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که در هر دکوراسیون، رنگ ها باید با هم هارمونی داشته باشند.

طرح کاغذ دیواری اداری

برای استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار در محیط اداری به شما توصیه می کنیم طرح کاغذ دیواری اداری را از بین طرح های مدرن، هندسی یا ساده انتخاب کنید.ولی برای دفاتر کاری که به صورت لاکچری یا کلاسیک دیزاین شده اند، می توانید برخی از کاغذ دیواری های کلاسیک را برای دکور خود انتخاب کنید.

اگر به دنبال آرامش برای فضای اداری خود هستید به سراغ کاغذ دیواری های ساده و مدرن بروید. یکی دیگر از انتخاب های مناسب برای فضای اداری کاغذ دیواری ساده است چون فضا را شلوغ نمی کنند و به راحتی میتوانید از تجهیزات و لوازم دکوری در دفتر کار خود استفاده کنید.مثلا اگر لازم است بر روی دیوارهایتان نقشه های دیواری و یا تابلو نصب کنید کاغذ دیواری ها ساده انتخاب بهتری است.

شما می توانید برای هر اتاق و یا قسمت های مختلف از شرکت ازسبک کاغذ دیواری کاملا متفاوت استفاده کنید. زیرا کاربرد فضاهای مختلف داخل شرکت با یکدیگر متفاوت است و هر یک از مدیران و کارکنان شرکت، فضای خصوصی و دفتر کار خاص خود را دارد. شما با استفاده از این تفاوت ها فضاهای مجزا را می توانید تعریف کنید.

ما در راهنمای رنگ ها برای کاغذ دیواری ها به طور مفصل توضیح دادیم که هر رنگ چه ویژگی را فعال می کند برای مثال رنگ نارنجی برای کلاس‌های درس یا مکان‌هایی که تعداد زیادی شرکت دارند،باعث ارتقاء رفتارهای اجتماعی می شود. بنفش رنگ خلاقیت است و برای محیط‌های کار و آموزشی کاربرد دارد. از رنگ بنفش در کنار رنگ زرد استفاده کنید تا جلوه خاصی به فضا بدهید.

 

انواع کاغذ دیواری اداری

در بازار امروز به دلیل وجود تنوع قدرت شما برای انتخاب طرح بسیار بالا رفته است. چندین سال قبل به دلیل تنوع پایین در طرح و رنگ استفاده از کاغذ دیواری ها برای محیط اداری مورد استقبال نبود که با وجود طرح ها و رنگ های فراوان  کاغذ دیواری اداری نیز مورد توجه قرار گرفته است. استفاده  از کاغذ دیواری ساده و یا از کاغذ دیواری هایی با طرح های محو یا به طور کلی از کاغذ دیواری راه راه برای ایجاد فضای رسمی در ادارات استفاده کنید.

یکی دیگر از پیشنهاد های جذاب برای فضای کاری استفاده از پوسترها با طرح های متناسب با شغلی است که در آن محیط اداری انجام می شود. مثلا اگر شرکت شما در زمینه ی پخش مواد غذایی فعالیت دارد استفاده از پوستری با طرح مواد غذایی مورد نظر بر روی یکی از دیوارهای دفتر بسیار جذاب است. راهکار دیگر که برخی شرکت ها از آن استفاده کرده اند درج لوگوی شرکت بر روی زمینه کاغذ دیواری ها است که به میزان بسیار زیادی بر روی روند تاثیر دارد.

 

نصب کاغذ دیواری اداری

از مواردی که برای شرکت ها بسیار اهمیت دارد نصب سریع  و راحت کاغذ دیواری ها برای محیط اداری می باشد. چون برای تغییر در دکوراسیون مدت زمان طولانی نمی شود شرکت را تعطیل کرد. علاوه برمزیت ذکر شده کثیف کاری و بوی رنگ های شیمیایی تا مدت ها در فضا باقی میماند که نه برای کارمندان مطبوع است و نه برای مراجعه کنندگان.

 

قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای دفتر کار باید به رنگ و طرح مبلمان و میز و صندلی اداری خود توجه ویژه ای کنید تا فضا کسالت آور نباشد. معمولا کاغذ دیواری های اداری را با رنگ  پارکت لمینت کف اتاق ست می کنند که جذابیت بیشتری داشته باشد.

مدل های کاغذ دیواری اداری

استفاده از کاغذ دیواری با رنگ های شاد و اشکال هندسی میتواند انرژی و فعالیت را به محیط اداری می بخشد و آن را متحول میکند. کاغذ دیواری تصویری با طرح طبیعت و یا طرح های متناسب با فعالیتی که در آن فضا انجام می شود فضایی استثنایی را برای شما ایجاد می کند.

 

بهترین پوشش ها برای دیوار های ساختمان های اداری

در طراحی داخلی تمامی محیط ها اعم از اداری و مسکونی یکی از اصلی ترین موارد و ابزار ها دیوار ها و نوع پوشش برای آنها است. به همین علت به میزان بسیار زیادی باید در امر انتخاب پوشش مناسب برای دیوار ها توجه، علم و سلیقه به کار برد.

شما می توانید نمونه های کاغذ دیواری مناسب برای محیط کار خود را در فروشگاه اینترنتی ما پیدا کنید.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.